Sobota 3. 9. 2011 - Mezinárodní výstup na Králický Sněžník

  Takto to vypadalo během sobotního dne. Ranní zahájení proběhlo ve Stříbrnicích, odkud se pokračovalo motorovým vláčkem na chatu Návrší. Odtud už musel každý z účastníků pěšky, ale protože nám přálo počasí, mohli se všichni kochat nádhernými výhledy do okolí Králického Sněžníku. Zhruba v polovině cesty byl připraven stánek s občerstvením, kde si mohl každý pochutnat na dobré kávě, čaji, staroměstských koláčcích nebo koblížcích dovezených z našeho Polského partnerského města Stronie Slaskie. Po malém občerstvení se pokračovalo na Králický Sněžník, kde byly k dispozici propagační materiály Statroměstska, pamětní listy a různé upomínkové předměty. Ve 14 hodin proběhl u trosek rozhledny na vrcholu Králického Sněžníku krátký výklad o historii Králického Sněžníku a rozhledny na něm.

   O tom, že je Králický Sněžník vyhledávaným cílem, svědčí i to, že během sobotního dne proběhly u sochy slona pod vrcholem Králického Sněžníku dvě svatby.

  Večerní program ve Stříbrnicích byl ve znamení vystoupení folkové skupiny Evergreens Song.

  Celý den se vydařil a proto bychom Vás rádi pozvali na další ročník akce, který se uskuteční v sobotu 1. září 2012.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Neděle 4. 9. 2011 - Stříbrnický dětský den

  Neděle se nesla ve znamení dětí. Bylo pro ně připraveno malování, skákací hrad, jízda na koni a také drobné občerstvení.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie